CoalaWeb Traffic

امروز1455
دیروز1436
این هفته5241
این ماه32504
کل135732

اطلاعات مراجعه کننده

 • آی پی: 54.197.75.83
 • مرورگر: Unknown
 • نسخه مرورگر:
 • سیستم عامل: Unknown

چه کسی آنلاین است!

8
آنلاین

1396-01-03

آمار بازديد از سايت

JRealtime Analytics Module

 • آمار در: 2017-03-23
 • تعداد صفحات بازدید شده: 360
 • تعداد کل بازدیدکنندگان: 294
 • زمان میانگین: 00:03:49
 • صفحه به ازای هر کاربر: 1
 • آمار لحظه ای
 • بازدیدکنندگان این صفحه:
 • بازدیدکنندگان:
 • اعضای آنلاین:
 • تعداد کل بازدیدکنندگان:
 • Visitors counter
  25.119
0
0
0
s2smodern

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 

بسم الله الرحمن الرحيم و صلی الله علی محمّد و آله الطاهرين

 

زمان ظهور منجی عالم آمال الانبیاء وارث اوصیاء انسان کامل امام مهدی

 

بقیه الله حجه ابن الحسن العسکری عجل الله تعالی فرجه الشریف رسیده است

 

ما در یک قدمی دوره ظهور آن امام هستیم ،2uy616s نسل امروز از مستقبلین ظهور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهند بود ، نظام مقدس جمهوری اسلامی با رهبر فرزانه آن ، مقدمه و متصل به ظهور امام مهدي عجل الله تعالی فرجه الشریف میباشد ؛ از سال 1430 ه.ق یا 1387 ه.ش روز به روز بر عزت و سرافرازی جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه آن در جهان افزوده میشود و همینطور از قدرت و ابهت سردمداران کفر در سراسر جهان کاسته میشود هر چه  اسرائیل غاصب وجنایتکار قاتل کودکان بیشتر جنایت کند بر حقانیت جمهوری اسلامی در نزد جهانیان افزوده میشود.

 

هر چند این علایم خود اظهر من الشمس میباشد که نیازی به قرائن و دلایل بطریقه غیر معمول و غیر عادی ندارد و نگارنده این سطور به کسانی که ذره ای به این حقیقت شک و شبه ای دارند توصیه مینماید به نفس خود مراجعه نمایند و علت عدم توفیق و فهم حقایق و ارزشها را در خود جستجو نمایند . اعرف الحق تعرف اهله - حق را بشناس اهل حق را خواهی شناخت.

 

همه می دانند که این نظام مقدس بلای جان نظامهای خودکامه و سردمداران جنایتکار آمریکا و  اسرائیل غاصب در این دوران طلایی قبل از ظهور منجی عالم و بشارت دهنده به قلبهای صاف و مستعد جهانیان و انذار دهنده به مستکبران شده است ، در واقع جمهوری اسلامی ایران به همان مقدار که یک فرصت طلایی قبل از ظهور انسان کامل حجه ابن الحسن العسکری امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف برای منتظران آن حضرت در جوامع شیعی بوده و میباشد تا در این فرصت با مراقبت بیشتر و پاک نمودن زنگارها و گردوغبارهای دنیوی از دلهای خود با آمادگی کامل به استقبال ظهور امام خود بروند .

 

پیش بینی های مدیر سایت از طریق چه علمی بدست آمده ؟

بسیاری از حقایق عالم با اشراقات قلبی هم استحصال میشود و بعضاً قابل انتقال به دیگران نیز میباشد اما از چه قلبی !به چه قلبی ! که اگر بین آنها سنخیتی نباشد امکان پذیر نیست تمام حقایق و حوادث حقه در عالم علائم و نشانه های علمی و اعجازی دارند ولی با ارتباط مستمر با قرآن کریم و توسل به همه ائمه هدی صلوات الله علیهم اجمعین و خواندن دعای توسل در مساجد خصوصاً مسجد مقدس جمکران که بزودی در این سایت مطالب مهمی از آن خواهیم گفت سریعتر استحصال میشوند. و یکی از راه های دیگر کشف و استحصال آنها از طریق علم اعداد و ارزش عددی حروف است و نگارنده این مبشرات با اظهار عجز در درگاه الهی و توسل به ائمه هدی صلوات الله علیهم اجمعین اندکی از این علوم با عنایت در اختیارش قرار گرفته است ابتدا به جهت امری بسیار مهم که آنرا در بخش مربوط به ( اعجاز حروف مقطعه ) ذکر خواهیم نمود و در بخش دیگری با عنایت حقایقی در ارتباط با کشف رموزی در حقانییت جمهوری اسلامی و همچنین ظهور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف و حوادث قبل آن طرح خواهیم نمود.

 

لذا با عنایت به اینکه مطالب علمي کشف اسرار حروف مقطعه و بخشی ازحوادث جاری در عالم برای نگارنده با عنایت مکشوف گردیده و همانها از طریق ارزش های عددی حساب ابجد در 28 حروف قرآني نیز رموزی دارند که در ابتدي دهه ظهور امام مهدي عجل الله تعالي فرجه الشريف استحصال شده است ، بمرور تا آنجا که باعث سوء استفاده از این علم و اسرار قرآن و اهلبیت صلوات الله علیهم اجمعین نشود ، مهمات آن را در اختیار علاقه مندان قرار میدهیم ، با این امید که به ایمانشان افزوده شود انشاءالله .

 

محل زندگی امام زمان و ادعای تشرف در غیر از مکه و مدینه

عربستان - مدينة النبی محل زندگی امام مهدی (عج)

هرچند تمام عوالم وجود ، چون نگين انگشتری در كف دست امام مهدی (عج) ميباشد اما (چون بنا بر غيبت است نه رؤيت) لذا هر ادعای تشرفی از هركسی آنهم در غير از مكه و مدينه را نمی توان به راحتی باور نمود وبيشتر برای بزرگ جلوه نمودن شخص مدعی وصرف ادعا میباشد . ضمن اينكه توفيق تشرف بسته به ظرفيت و لياقت مؤمنين چند نوع می باشد .و تشرف (رؤيت كامل و حضوری) بسيار نادر بوده و مخصوص خواص خاص الخاص است.

 

جزيره خضراء

جزيره خضراء دروغ بزرگ و وتأييد كنندگان آن ساده لوحانی غافل ...

 

مقام امام خمینی (ره)

امام خمينی (ره) (روح الله مصطفوی الموسوی) بنيان گذار جمهوری اسلامی ايران بزرگترين شخصيّت تاريخ بعد از حضرات ائمه معصومين عليهم السلام است .

 

سال مقدمه ظهور

سال 1357 سال پايان حكومت سلطنتی ايران و سال مقدمه ظهور امام مهدی (عج) بوده است .

با استناد به استحصال علم ارزشهای حروف قرآن كريم حدود چهل سال بعد از پيروزی جمهوری اسلامی ايران اميد است ظهور امام مهدی (عج) تحقق پيداكند انشا الله .

 

ظهور انشاءالله كمتر از ده سال دیگر

زیباترین دوره زندگی در طول تاريخ تحت حاکمیّت پر از معنویت و عدالت انسان كامل بقیة الله الاعظم حضرت امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف بزودي با ظهور پر از خير و بركتش در شهر مكه ( مسجدالحرام ) بين ركن و مقام آغاز مي شود ، ظهور آن انسان كامل كه آرزوی همه انبیاء الهی بوده ، امر بسیار مهمی ميباشد و انشاءالله كمتر از يك دهه ديگر همه عالمیان شاهد آن خواهند بود و ... این حادثه ای حتمی و بشارتی مستند و مستحصله از رموز حروف قرآنی است که مستندات آن در نزد ما میباشد.

 

بلاهای طبیعی و رکود اقتصادی در غرب

در اين دهه بسياری از مردم در سراسر جهان خصوصاً غرب بر اثر وقوع سيل ها و زلزله های متعدد و ويرانگر و عواقب ركود اقتصادی جهانی از بين خواهند رفت و اين يك امر حتمی و مستحصله از ارزشهای حروف قرآن كريم است.

 

بحران اقتصادي در جهان تا سال ظهور و اعلام خودمختاری در بعضی از ایالات آمریکا

تغییر و تحولات سیاسی در جهان خصوصاً در جبهه استکبار ركود بيشتر اقتصادی در كل جهان خصوصاً آمريكا ، تضعیف آمریكا وخود مختاری در بعضی از ایالات آمریکا

بحران اقتصادي کنوني در جهان برگشت ناپذير است و تا سال ظهور ادامه دارد هرچند گاهي با تزريق ذخائر به سيستم هاي پولي در كوتاه مدت كنترل شود .

 

سقوط غزه با جنایات وحشیانه اسرائیل

با رسوايي های آمريكا و اسراييل و سقوط غزه با جنايات وحشيانه اسرائيل ، جمهوری اسلامی كانون توجه جهانيان خواهد شد.

 

تغییر و تحولات و حوادث در جهان

تغییر و تحولات سیاسی در جبهه استکبار و مرگ و میر در میان سردمداران مستکبر و طاغی خصوصاً در کشور های عربی و عربستان

افزايش جنايات آمريكا و اسرائيل در جهان

مأيوس شدن كشور های حاشيه خليج فارس از آمريكا و انگليس و اسرائيل

مباحث ظهور با نزديكتر شدن به سال ظهور منجی عالم امام مهدی عج در حال گسترش ميباشد تا جايی كه در سالهای آتی شاهد مباحث مهدويت و ظهور در ساير نقاط جهان از جمله اروپا و آمريكا بين مردم عادی خواهيم بود.

پيدايش مدعيان دروغين مهدويت تا حدود پنجاه نفر در ايران و عراق و مصر

گرایش روز افزون به اسلام در كشورهای غربی

از دیگر علائم دهه ظهور خاص ذلت روزافزون و مفتضح شدن جبهه کفر و استکبار و آشکارتر شدن خوی درندگی رژیم اشغالگر قدس بر جهانیان و حقانیت ایران اسلامی و مکتب تشیع در سراسر عالم و گسترش اخبار ظهور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف در جوامع مختلف دنیا و توجه روز افزون مردم به این مهم که عده زیادی این اخبار را تأیید و جدی تلقی نموده و از آثار آن توجه این دسته به معنویات و گرایش روز افزون مردم پاکدل از ادیان دیگر به اسلام است.

در اين دهه (دوران ظهور صغری) اقتصاد جهان خصوصاً در غرب و آمريكا رو به نابودی و به دليل تجاوزات بیرحمانه آنان به ملت های ضعيف در سراسر جهان و غارت منابع خداداد آنان عذاب الهی بر آنان نازل گشته ( نشت نفت در آبهای آمريكا و خسارت های هنگفت آن بخشی ازانتقام الهی است) و در آينده عذاب های بيشتری را خواهند ديد.

 

مرگ ملک عبدالله و اختلاف در عربستان و بسته شدن راه حج به روی شیعیان

بزودی شاهد مرگ ملک عبدالله و بروز اختلاف شدید در میان آل سعود و اعراب و بسته شدن حج به روی شیعیان خواهیم بود و تا ظهور حضرت هیچ حاکمی بیشتر از چند ماه دوام نمی آورد تا هنگام ظهور که قصد فرار از عربستان میکنند ، اما و لا یمکن الفرار من حکومتک...

امام صادق علیه السلام در اين زمينه مي فرمايد :

هرکس براي من مرگ عبدالله را تضمين کند من ظهور قائم را براي او تضمين مي کنم …

همچنين از آن حضرت روايت شده است که :

زمانيکه مردم در سرزمين عربستان در حال وقوف مي باشند ، سواري با شتر سبک سير به آنجا وارد مي شود و مرگ خليفه را خبر مي دهد و با مرگ او فرج آل محمد و گشايش کار تمام مردم فرا مي رسد .

آنگاه كه مرگ عبدالله فرا رسد، مردم در جانشينى او نسبت به هيچكس به توافق نمى رسند و اين جريان تا ظهور حضرت صاحب الامر همچنان ادامه مى يابد، عمر سلطنت هاى چندين ساله بسر آمده ، نوبت پادشاهى چند ماهه و چندين روزه فرا مى رسد. ابوبصير مى گويد: پرسيدم : آيا اين وضع به طول مى انجامد؟

فرمود: هرگز . و اين درگيرى بعد از كشته شدن اين پادشاه (عبدالله ) منجر به كشمكش بين قبيله هاى حجاز مى شود. ( بحار 52 ص 210 و 240 )

 

جنگهای شدید در منطقه و ورود روسیه و چین در جنگ

سفياني با سپاهيانش آشكار ميگردد ودر منطقه جنگهاي سختي آغاز ميشود كه حتي روسها و چيني ها نيز در آن دخالت ميكنند وخونهاي زيادي ريخته ميشود اما به ايران اسلامي آسيبي نميرسد..

 

کودتا علیه بشار اسد در سوریه

از سال 1431 هجری قمری ، رژیم اشغالگر قدس با شناسایی شخصی خاص در سوریه بصورت پنهانی با او ارتباط و او را در منطقه ای کاملاً سری تقویت و به تجهیزات پیشرفته و مدرن نظامی مسلح مينمايد و طی سالهای آتی بسيار نزديك او با كودتا در سوريه علیه بشار اسد و بعد از سوریه اردن را نیز با قتل عام بسیار تصرف و از آنجا بسمت عراق مجهزتر حرکت نموده و در مسیر خود دست به نابودی و کشتار میزند و با رسیدن به عراق که مقارن با ایام ظهور خواهد شد بسمت مکه مکرمه حرکت میکند اما بهیچ یک از مقاصد شوم خود نخواهد رسید و زمین او را بکام خود فرو میکشد.

 

تقویت و عزت روز افزون جمهوری اسلامی ایران و حضرت آیت الله خامنه ای

ازجمله آثار در این دوران تقویت و عزت روز افزون جمهوری اسلامی ایران و رهبری آن تا آنجا که بر خلاف میل و اقدامات عوامفریبانه مغرضان داخلی (با نام و نشان) و حمایت های دشمنان خارجی با خیال واهی تغییر رهبری نظام ، بزودی حضرت آیت الله خامنه ای محبوب قلوب ملتهای آزاده جهان میشود و ولایت پذیری از آن جناب روز بروز در سایر نقاط عالم افزون تر میشود و مردم عالم احساس نیاز به منجی را تا ظهور از این طریق متوجه خواهند شد .

تمام حكومت های منطقه بقاء خود را در پناه جمهوری اسلامی ايران خواهند يافت.

بدنبال آن اثبات حقانیت جمهوری اسلامی ایران و احساس نیاز کشور های حاشیه خلیج فارس به حمایت های معنوی و مادی جمهوری اسلامی ایران در اين دهه ، تمایل به گسترش روابط با جمهوری اسلامی ایران یکی پس از دیگری .

 

وضعیت جمهوری اسلامی ایران در دهه منتهی به ظهور

تا سال ظهور تمام دشمنی ها و توطئه ها بر عليه جمهوری اسلامی و رهبر حكيم آن ابتر خواهد بود. به مؤمنين و اهل تقوا در سراسر عالم خصوصاً در جمهوری اسلامی ايران در اين دهه هيچ گزندی نمی رسد و خدای متعال مراقب آنان بوده و خواهد بود.

و من يتق الله يجعل له مخرجا و يرزقه من حيث لايحتسب

 

بروز حوادث و فتنه هایی در داخل کشور

پيامبر اعظم صلي الله عليه وآله و سلم:

شما را به مهدی (عج) بشارت می‌دهم، او زمانی در امت من ظهور می‌کند که مردم در اختلاف و اضطراب شدیدی به سر می‌برند . بهار ج 52 ص 266

حوادث و اتفاقات دیگری در اين دهه پیش از بروز علائم حتمی قبل از ظهور مانند صیحه آسمانی و خروج سفیانی و ... رخ خواهد داد ، از جمله وقوع زلزله شدید در تهران در سال 1439 هجري قمری ، بحران اقتصادی تورم ، بیکاری ، تظاهر به دینداری ، تجمل گرایی ، سخت گیری در ازدواج ، طلاق فراوان ، آمار بالای دختران بی شوهر در سنین بالا ، اختلافات خانوادگی و قومی و جناح بندیهای سیاسی غیرمفید همه از سختي هاي اين سالها ميباشد.

همچنین وقوع حوادث طبیعی و غیره مانند زلزله هاي مكرر و بروز فتنه ها، اختلاف ، اضطراب و عدم تشخیص حق از باطل در عده ای از مردم بخاطر گناه و حتی دربين بعضی از مراجع دینی و سیاسی و نخبگان ، از طرفی ثبات در دین و دین باوری در گروهی از مردم .

 

راه نجات از فتنه ها و تشخیص حق و باطل

از این رو در این سالها مردم باسختی ها و فتنه ها در جریانات و دسته بندی های سیاسی امتحان می شوند و در این دهه قبل از ظهور بهترین راه نجات از این فتنه ها و تشخیص حق و باطل و اصل از بدل و حل مشکلات و ايمني از حوادث غير مترقبه ، پناه بردن به قرآن کریم و دعا و توسل به اهل بیت علیهم السلام خصوصاً امام مهدی عج و امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (ع) در مشاهد مشرفه و دیگر اماکن مقدس مانند جمكران و ... و عمل صالح و دوری از گناه و گذشت نسبت به بندگان خدا خصوصاً خانواده ها و برّ به والدین و صله ارحام و تطهیر اموال با پرداخت سهم امام و خمس و زکات و پر کردن صفوف نماز جمعه و جماعات و عمل به احکام و دستورات قرآن است .

 

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده سپاه امام مهدي عج و پیروی از ایشان راه نجات از فتنه ها

حضرت آيت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب نايب امام مهدی (عج) و فرمانده سپاه امام در هنگام ظهور می باشد .

وپیروی از فرامین و رهنمود های حکیمانه نایب الامام حضرت آیت الله خامنه ای ولی فقیه و ولی امر مسلمین جهان (707- فرمانده سپاه امام مهدي عج ) نیز راه نجات از فتنه ها می باشد كه بنظر ما اطاعت از ایشان خصوصاً در خط و مشی های سیاسی در روزها و ایام آتی حتی ارجح از نظر مراجع تقلید می باشد.

آگاه باشيد هر كس در هر مقامی مطيع ولايت فقيه باشد مشمول دعای امام ره و مورد تأييد امام مهدی عج خواهد بود . خصومت و حسادت و مخالفت با ولی فقيه (مقام معظم رهبری) دانسته يا ندانسته مخالفت با ولی الله الاعظم امام مهدی عج است.

 

فتنه خواص سیاسی در کشور و رسوا شدن برخی از خواص

وقوع فتنه های قبل از ظهور به وسيله بازندگان سياسی با حمایت بعضی از منسوبین به حضرت امام (ره) بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری ایران ، رسوا شدن چهره نفاق و عوام فریبانه بعضی از خواص در جمهوری اسلامی ایران در پی حسادت به مقام معظم رهبری بدنبال جريانات اخير اشخاص سرشناس و افرادی كه خود را منسوب به امام ره ميخوانند . در آينده نزديك با ولی فقيه مخالفت خواهند نمود كه منفور امت ، امام خمينی ره و امام مهدی عج خواهند شد . امّا اميد به پيشگيرِی و جلوگيری از هزينه شدن افراد و بيت المال هنوز باقی است.

 

زلزله شديد در تهران و حمله آمریکا و اسرائیل به ایران

در اول محرم سال هزار و چهارصد و ... هجری قمری زلزله شديدی در تهران واقع خواهد شد . بدنبال آن حمله همه جانبه آمريكا و اسرائيل به جمهوری اسلامی ايران و نهايت ظلم و جور به ملت مسلمان ايران كه منجر به ظهور امام مهدی (عج) ميشود .

هر سه حادثه ( زلزله ، حمله و ظهور) درظرف ده روز واقع می شود ( از اول تا دهم محرم سال هزار و چهارصد و...)

 

توصیه برای در امان بودن از بلاها در این دهه

به همه بندگان خدای رحمان در سراسر جهان توصيه مينماييم در اين دهه با رعايت تقوی و عدالت ، بصيرت و تفقه در دين خود را از حوادث قبل از ظهور همچون تفرقه ، بلاهای زمينی و آسمانی مانند سيل و زلزله های شديد و فقر و گرفتاری مصون نماييد .

 

چگونه از مستقبلین ظهور گردیم

با توبه و استغفار و ترك گناه و ياد امام مهدی عج و پيروی از رهبری های حكيمانه رهبر معظم نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران و نايب امام مهدی عج نام خود را بعنوان يكی از مستقبلين ظهورش ثبت نماييد تا از عنايات وي‍ژه آن انسان كامل در دهه ظهور بهره مند شويد .

انّ الدين عندالله الاسلام . توصيه مينمايم پيروان ديگر اديان الهی در اين دهه به دين مبين اسلام و مكتب انسان ساز تشيع دين مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشريف بگروند تا در پيشگاه خدای متعال مقرّب شوند.

 

طرفداران دجال

از سال 1431 هجری قمری با شروع فعاليّت مخفيانه سفيانی در اردوگاهی اطراف سوريه زير نظر اسرائيل برای انجام كودتا در سوريه ، در جمهوری اسلامی ايران نيز مقدمات اوليه شكل گيری طرفداران دجال با پيدايش گروهی اندك آغازمي شود كه بمرور تمام مخالفان با اسلام و جمهوری اسلامی و دشمنان ولايت فقيه در سراسر جهان به اين جنبش مي پيوندند و حركات ايذائی آنان با حمايت آمريكا ، انگليس و اسرائيل تا نزديكی ظهور و پيدايش دجال ادامه خواهد داشت و فتنه دجال هنگام ظهور كه در روايات كثيری به آن اشاره شده را همين گروه تحت امر دجال تشكيل خواهند داد.

در جلد 13 بحار ترجمه مرحوم علی دوانی صفحه 965 آمده است :

غالب پيروان او (دجال)درآنروز اولاد زنا هستند و چيز سبزی بر سر و دوش دارند.!  (جلد 13 بحار الانوار «مهدی موعود»ترجمه مرحوم علی دوانی ص 965)

 

ديدار رهبر جمهوری اسلامی ايران با امام مهدی 1438 هجری قمری

 

اکثریت اصحاب حضرت از ایران و از ولایت مداران آيت الله خامنه ای هستند

بعد از 313 نفر اصحاب خاص ياوران ديگر آن حضرت در قبل و بعد از ظهور آن حضرت (عج) و سران لشگر و سپاه امام عج تعداد 10147 نفر به عدد ابجد سوره حمد می باشند وهمه آنها در اين دهه (دوران ظهور صغری) انتخاب مي شوند كه اكثريت آنان از جمهوری اسلامی ايران و از ولايت مداران با اخلاص به نايب آن حضرت مقام معظم رهبری حضرت آيت الله خامنه ای هستند و بيشتر اينان بدون ادعا و بی توجه به اعتباريات دنيوی با مراقبت واخلاص مشغول خدمت هستند.

 

زمان ظهور حضرت مهدی (عج)

و دیدن صدا و تصویر حضرت در سراسر جهان از طریق موبایل

امیر الحاج و فرزند منا و عرفات که هر روز نمازش را در بین رکن و مقام اقامه میکند در جمعه دهم محرم سال هزار و چهارصد و ... هجری قمری روز عاشورای حسینی قبل از اذان ظهر عاشورا ندای انا المهدی سر میدهد و همزمان بصورت زنده مردم سراسر عالم چه در منزل یا محل کار در شهر یا در بیرون از شهر به کف دست خود مینگرند و امام مهدي عج را ميبينند و صداي او را ميشنوند و با آن حضرت سخن ميگويند و اشک شوقشان جاری میشود ، حضرت عليه السلام سيصد و سيزده نفر اصحاب خاص را به حضور ميطلبند در گوش آنان مطلبي ميفرمايد كه آنان با طي الارض به اقصي نقاط عالم ميروند تا با سران كفر اتمام حجت كنند و...

در كتاب "مكيال المكارم" آمده است كه :

پيامبر اعظم صلی الله عليه و آله وسلم فرمودند : وقتی مهدی (عج) در مكه ظهور ميكند مردم سراسر عالم به كف دست خود نگاه ميكنند و او را ميبينند و با او صحبت ميكنند و هيچ شكی نيست كه منظور از كف دست نگاه به همين موبا يل است كه تمام مردم جهان حتی ضعيف ترين افراد در نقاط دور افتاده نيز امروزه از آن بهره مند مي باشد و لذا می توان گفت كه فلسفه پيدايش اين وسيله ارتباطی قبل از هر استفاده ديگر برای اين امر مهم بوده و تا سال ظهور به اوج تكامل خود می رسد كه هر گوشی موبايل در هر كشور نرم افزار ترجمه به زبان همان كشور داشته باشد تا همگان مطالب آن حضرت را در روز ظهور به زبان محلی خود استماع نمايند.

ظهر روز ظهور امام عليه السلام در كنار خانه خدا به نماز مي ايستد و اكثريت مطلق ملل غرب مسيحيان با ديدن حضرت مسيح كه به امام مهدي عج در نماز اقتدا ميكند و يكجا اسلام مي آورند.

 

ورود امام مهدی (عج) به تهران فقط در سال ظهور

 

زيارت امام مهدی (عج) از كربلا فقط در سال ظهور( برای انتقام از خون جدش سيد الشهداء عليه السلام)

 

رد برخی از شبيه سازی ها در خصوص سفیانی ، شعیب ابن صالح ، سال 2012 و ...

1- مقام معظم رهبري ولي امر مسلمين (ولي فقيه ) ، نايب امام و فرمانده سپاه امام مي باشند .

2- آفاي دكتر محمود احمدي نژاد رييس جمهور محترم كشور عزيزمان هست اما ايشان شعيب ابن صالح نيست.

3- پادشاه اردن عامل شيطان هست اما سفياني نيست.

4- سال 2012 و سال 2015 هم هيچ خبری نيست.

5- تمام شبيه سازي های ديگر افراد از مقامات فعلی بی پایه و اساس است .

6- تا ظهور امام مهدي عج آسيبي به ايران اسلامي نخواهد رسيد و روز به روز بر عزت و محبوبيّت رهبر حكيم آن افزوده خواهد شد.

امّا بايد ملت خدا جوي وپيروان ولايت همواره در مقابل حوادث احتمالي خارجي و داخلي( فتنه ها ) هوشيار باشند.

 

تمام اطلاعات مربوط به حوادث گذشته ، حال و آينده جهان و همچنين ظهور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشريف و جمهوری اسلامی ايران و رهبر حكيم آن در سايت ظهور مستند ميباشد كه بخشی از مستندات آن استناد به استحصال علم ارزشهای حروف قرآن كريم بوده و نزد مدير سايت می باشد و ذكر آن در سايت های ديگر شرعاً مجاز نمی باشد. سئوالات خود را در اين خصوص از طريق ايميل ارسال فرماييد این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مدير سايت ظهور

http://zohoor.ir

 

توضیح : پایگاه صالحات هیچگونه اظهارنظری مبنی بر رد یا تأیید مطالب فوق نمی نماید . تنها به خوانندگان توصیه می نماید با تأمل و تحقیق بیشتر و پس از مکاتبه با مدیر سایت مذکور به اظهارنظر بپردازند . خلاصه آنچه که در نظر ما با توجه به جمیع جهات قطعی بنظر می رسد ، ظهور حضرت (عج) در آینده بسیار نزدیک می باشد . البته انشاءالله

 

قابل توجه اینکه بسیاری از احادیث و همچنین برخی از بزرگان و معتمدین به زبان دیگر و یا با ایماء و اشاره بسیاری از مطالب فوق را بیان نموده اند از جمله زلزله تهران ، ظهور پس از چهل سال از انقلاب ، مقام معظم رهبری فرمانده سپاه حضرت ، بسیار نزدیک بودن ظهور ، مرگ ملک عبدالله قبل از ظهور ، بروز فتنه ها ، غربال خواص و ...

Share this post

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

شما مجوز ارسال دیدگاه را ندارید

دیدگاه‌ها  

# یا مهدیمجید 1392-08-07 17:26
اللهم عجل لولیک الفرج
# باز نشسته -درحال حاضر مدیرمسئول مؤسسه فرهنگیمصطفی بیگلر 1392-06-14 19:55
سلام"علیکم:مطال ب نوشته شده را مطالعه کردم،ازصمیم قلب برای شما مدیر سایت ودیگر همکاران شما تشکر می نمایم. خداوند متعال یار ومددکار شما باشد.آنچه دردل وضمیرم بود دراین نوشته هاملاحظه کردم و به همه آنچه نوشتید اعتقاد وایمان داشته ودارم. ازته قلب واعماق وجودم برای سلامتی و طول عمر باعزت و کرامت مقام عظمای ولایت مطلقه فقیه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دعامی کنم واز خداوند منان تعجیل در ظهورآقا وسرورمان حضرت حجت ابن الحسن المهدی عجل الله تعالی و فرجه الشریف امام زمان (بقیة الله الاعظم ) روحی لمقدمه الفداء مسئلت می نمایم . خداوندکریم به شما توفیق بیش از پیش خدمت به اسلام عزیز ونظام مظلوم جمهوری اسلامی ایران را عنایت فرماید. اجرکم عندالله.
# وقت گذاری برای ظهورجلیل ایمانی 1392-06-12 08:44
به نام خدا
با سلام
ظهور انشاءالله كمتر از ده سال دیگر،آیا این جمله وقت گذاری برای ظهور نیست
# صدالبته که ظهور نزدیک است ولی اما...عباس 1392-06-11 07:17
با سلام به عاشقان منجی
مدیر محترم سایت ظهور خودتان هم میدانید کسی نمیتواند وقت ظهور را تعیین کند حتی خود امام عصر و خود امام زمان فرمودند اگر کسی وقت معینی برای ظهور معین کند کذاب است.من نمیدانم چه دلیلی دارد شما زمان ظهور را تعیین کنید.90 در صد حرفتان با استناد هست ولی اخر با تعیین وقت ظهور همه را به انحراف میکشید.خواهشن در این موضوع تجدید نظر کنید.اصل ساختن خودمان هست نه تعیین کردن وقت ظهور که به جز سرخوردگی مردم چیز دیگری در بر ندارد.
با تشکر مدیر وبلاگ
www.tavaghtemalom.blogfa.com
# پاسخ: پیش بینی های مدیر سایت ظهور از حوادث سال های آینده ایران و جهان تا سال ظهور reza 1392-06-01 00:44
ظهور چهل سال بعد از انقلاب سال 57 یعنی سال 97
# امام زمانmostafa 1391-12-22 11:57
اللهم عجل لولیک الفرج
# سلام دوست عزیزامام 1392-05-21 07:11
انشاء الله
# خدا میداندسالار 1391-12-22 06:59
سلام
مطالب زیبایی بود
اما جسارتا یاد گرفته ام که دشمن برای نزدیگی به ما با عنوان مطالب و اعتقادات دوست داشتنی خودمان اقدام میکند
امیدوارو در جرگه دوستان واقعی امام باشید
# محمد 1391-10-15 20:37
با سلام لطفاً به کتاب آیینه داران عشق نوشته علی اصغر قهرمانی(موسسه انتشاراتی استاد مطهری) که در آن اشعار و پیش گویی های شاه نعمت الله ولی و ایل بگی کرد تا زمان ظهور که اکثریت آنها تا کنون به وقوع پیوسته نیز مراجعه فرمایید خالی از لطف نیست.
# شعر شاه نعمت الله ولی badrimadani 1392-01-05 00:37
چون زمستان پنجمين بگذشت
ششمش خوش بهار مي بينم
نايب مهدي آشكار شود
بلكه من آشكار مي بينم
پادشاهي تمام دانائي
سروري با وقار مي بينم
هر كجا رو نهد به فضل اله
دشمنش خاكسار مي بينم
بندگان جناب حضرت او
سر به سر تاجدار مي بينم
تا چهل سال اي برادر من
دور آن شهريار مي بينم
دور آن چون شود تمام به كار
پسرش يادگار مي بينم
کسی میتونه راجع به این قسمت توضیح بده از یک طرف میگه نایب امام میاد

که اگه فرض کنیم امام خمینی بود پس قسمت های دیگه جور در نمیاد که تا چهل

سال دو ر آ ن شهریار میبینم و بعد پسرش جانشین او میشه

شعر شاه نعمت الله ولی
# علی 1391-08-26 18:41
سلام بر مهدی
سرباز ولایتم اگر خدا قبول کند
# اندکی صبررضا بهرامی راد 1391-06-04 10:11
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
اندکی صبر
سحر نزدیک است
خدایا با تمام وجود منتظر اخرین امام خود هستیم و با تمام وجود پشتیبان ولایت فقیه هستیم. فقط از تو می خواهم خدا نوکر، نوکر، نوکران امام زمان (ع) باشم.
و جان خود را درراه اسلام ناب محمدی تقدیم کنم.
انشاالله.
# محسن 1391-05-28 08:32
با سلام
همانطور که در دوران 8 سال دفاع مقدس در نوجوانی شرکت کرده ام و مقلد بی چون و چرای حضرت امام بوده ایم .در این دوران هم با تبعیت از فرمانده کل قوا و ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای انشاءا... اگر عمری باشد با تمام وجود حمایت و دفاع خواهم نمود و شهادت در راه اسلام آرزوی ماست .
# Guest 1391-04-11 21:00
سلام من سید علی موسوی هستم از مطالب ارزنده ای که در سایت گذاشتین ممنونم امید است مورد لطف خدای متعال قرار بگیرین زندگی فقط با عشق اقا سید علی خامنه ای معنی پیدا میکنه یا علی(ع)
# پسرخاص 1391-02-04 20:01
توکه این همه گفتی سال ظهورم میگفتی دیگه!!!
# امیر 1391-09-14 07:01
بنا به ادعای این ها سال ظهور 1396 است و دقیقا 10 محرم همانسال
# Guest 1391-10-29 14:25
گفت دیگه مگه حواست نیست ؟ فرمودند روز دهم محرم 1439
مطلب را یکبار دیگه کامل بخون میفهمی خصوصا سال زلزله در تهران را
# علی اکبرعابدی 1390-11-17 16:51
الهم عجل لولیک الفرج
# مدیر سایت ظهور 1390-07-28 05:35
سابقواالخيرات -
اگر پيش گويي های اين حقير را مطابق با آنچه اكنون در جهان اتفاق افتاده می بينيد به اين توصيه ها نيز عمل نماييد:

1- حتما درنمازهای جمعه شركت نماييد 2- نمازهايتان را دراول وقت اقامه نماييدو يا فرزندان خود براي نماز به مسجد برويد-3- به والدين و خانواده خود نيكي نماييد با همسران خود با گذشت و ملاطفت رفتار نماييد-4-پشتيبا ن ولايت فقيه باشيد -5-به منويات مقام معظم رهبری توجه نماييد-6-در دعا هاي كميل و ندبه شركت نماييد-7- روزانه 1111 بار ذكر يا مهدي بگوييد-8-از لقمه حرام و شبه ناك اجتناب نماييد-9- دروغ نگوييد-10- غيبت نكنيد -11-خوش خلق باشيد-12- حتي المقدور فرزندان خود را به حوزه های علميه بفرستيد ( دانشگاه های ما فرزندان سالم شما را ميگيرند و بي ايمان تحويل مي دهند .اگر دانشگاه هاي ما سالم هستند چرا مقام معظم رهبری هر چهار فرزند پسر خود را به حوزه علميه فرستادند ؟ -13- به سريال های تلويزيون نگاه نكنيد اكثر اين فيلم ها خصوصا ايرانی براي از بين بردن حياء و عفت و ارزشهای اخلاقی در خانواده ها ساخته ميشود اين سينما و تلويزيون جمهوری اسلامی مورد تاييد امام زمان عج نيست -14- داشتن ماهواره در منازل و در دسترس فرزندان براي پيروان امام مهدي عج حرام است اوقات خود را با مطالعه و تدبر در قرآن كريم كه براي هدايت شما نازل شده است سپري نماييد 15- با توبه و مراقبت وياد امام مهدی عج خود را آماده امري بسيار بزرگ نماييد ظهور نزديك است!(خواندن زيارت عاشورا وجامعه ونوافل را فراموش ننماييد توصيه امام مهدی عج مي باشد)
# Guest 1390-06-01 21:05
اینجانب مقلد مقام معظم رهبری تا پای جان خود و فرزندم فاطمه و همسرم زینب ازاین عزیز دل زهرا اطاعت واز خدا می خواهم چون برادر شهیدم در راه امام خامنه ای با لباس رزم و بدون کفن اگر لیاقت داشتم خاک شوم.خاک پای رهبر سرمه چشممان باشد. یا علی.
# اللهم عجل لولیک الفرجمهدی 1389-11-17 15:41
بسمه تعالی
با سلام
با تشکر از مطالب تحریر شده
فقط از شما تقاضا دارم این بنده حقیر را از دعا محروم نکنید خدایا همه عاشقان مهدی (عج) را از جمیع فتنه های اخر الزمان حفظ بفرما ای خدا شهادت در راه حضرت حجت (ع) را نصیب ما بگردان ای خدا مارا با رهبری امام خامنه ای جز سپاهیان امام زمان قرار بده
# مدیر سایت ظهور 1389-11-10 19:26
سایت ظهور وابسته به هیچ جریان و گروه خاص سیاسی، غیر سیاسی، دولتی و غیر دولتی نبوده و هیچ ارتباطی با مقام و یا مسئول سیاسی یا دینی و غیره ندارد و لذا درج مطالب و پیشگویی‌های این سایت یک برداشت جناحی و سیاسی و یا از طریق علوم غریبه و غیره نیست.
همچنین اطلاع رسانی آن از طرق عادی نیز امکان پذیر نمی‌باشد؛ لذا در صورت وجود هرگونه ابهام و سئوال برای خوانندگان محترم، جوابگوی رفع شبهات احتمالی خواهم بود.
مدیر سایت ظهور
در صورت سوال پیرامون مطالب سایت، با ما تماس بگیرید.
info@zohoor.ir
mr1441@gmail.com
0
0
0
s2smodern

تصاویری از گالری

گالری تصاویر