SALEHAT.IR

پايگاه صالحات

×

خطا

There was a problem loading image GeorgeSoros.jpeg in mod_featcats
0
0
0
s2sdefault

 

آیت الله هاشمی درقبال آشوب 13اسرائیلی 25 بهمن موضع گیری کردند که این موضع را باید به فال نیک گرفت.هر چند انتظار می رفت در این موضع گیری وی با صراحت بیشتری نسبت به خیانت سران فتنه اعلام برائت می کردند.

به گزارش جهان رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام با تاکید بر حرکت در چهارچوب قانون، گفت:قانون اگر از محور جامعه خارج شود، باعث خودسري است.

 

به گزارش ایلنا، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در گفت و گو با با شبكه خبر سيماي جمهوري اسلامي ايران در پاسخ به سؤال خبرنگار اين شبكه در مورد اقدامات غيرقانوني جمعي اغتشاشگر در روز ۲۵ بهمن، با اشاره به تشكيل جلسه امروز هيأت رئيسه مجلس خبرگان رهبري كه در آن مواضع اين مجلس در مورد وقايع ۲۵ بهمن تهران به صراحت اعلام شده است، اظهار کرد: بايد همه اقشار جامعه به قانون احترام بگذارند و هر اقدامي كه با قانون مطابقت نداشته باشد ضربه‌زننده به مملكت و خود انسان و به فتواي امام راحل(ره)، حرام است.

 

وی وحدت و انسجام را مهمتر از هر چيز ديگري خواند و با اشاره به اينكه همه بايد بتوانند حرف و سخن خود را در مجراي قانون بزنند، گفت: اقدامات خلاف قانون و هتاكي مذموم است و همه بايد در چارچوب قانون حركت كنند.

 

رئيس مجلس خبرگان رهبري با اشاره به آغاز هفته وحدت، نياز به وحدت را اولويت كشور دانست و تأكيد كرد: قانون اگر از محور جامعه خارج شود، باعث خودسري است و مردم شريف ما هم درك مي‌كنند كه الان زماني نيست كه طرد و دعوا صورت بگيرد.

 

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام همه را به وحدت فراخواند و تصريح كرد: ما بايد با درايت و وحدت كامل در برابر توطئه‌هاي قدرت‌هاي بيگانه متحد باشيم.

 

رئيس مجلس خبرگان رهبري در پاسخ به سؤالي در مورد سوءاستفاده رسانه‌هاي استكباري از وقايع چند روز گذشته و عدم انعكاس مناسب راهپيمايي يوم‌الله ۲۲ بهمن گفت: رسانه‌هاي غربي و صهيونيستي همواره چه قبل و چه بعد از انقلاب تلاش كرده‌اند كه موارد منفي را بزرگ و نقاط قوت را كم‌رنگ كنند.

 

وی یادآور شد: قبل از انقلاب هم رسانه‌هاي غربي موفقيت‌‌ها و پيروزي‌هاي مردم و مبارزان را انعكاس نمي‌دادند و بعد از پيروزي انقلاب هم اين روند را با شدت بيشتري ادامه دادند و همواره به دنبال نقطه ضعف در ميان ما مي‌گردند.

 

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در ادامه گفت: در تمام دوران پس از انقلاب اسلامي، همواره مورد هجوم امواج منفي رسانه‌هاي استكباري قرار داشته‌ايم چرا كه آنان با انقلاب، اسلام و ملت ايران كه منافع استعماري آنان را به خطر انداختند، مسئله دارند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها  

# Guest 1389-11-28 17:55
از فتنه مفسدان به تنگ آمده‌ايم
بر محو فساد بي‌درنگ آمده‌ايم
از سستي ما دوباره جان مي‌گيرند
اين‌بار چو شير بهر جنگ آمده‌ايم

***
هرچند به‎دست فتنه‌گر مضروبيم
در چشم خلايق جهان محبوبيم
چون فتنه ز كروبي و از موسوي است
ما بر سر خصم فتنه‌گر مي‌كوبيم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1389-11-28 12:18
این رو میگی تا ریاست خبرگان رأی بیاری؟؟ و بعدش چرخش 180 درجه در مواضعت صورت بدی؟ آقای هاشمی چرا اعلام برائت از فتنه گران نکردی!؟ تا کی می خواهی با این بازی های سیاسی خودت، مردم رو فریب بدی؟ این حرفهای شما عین سکوت هست. فکر نکن مردم به این راحتی ها گول می خورند. چرا نگفتی باید محاکمه شوند؟!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
0
s2sdefault

تصاویری از گالری

گالری تصاویر

آخرین مطالب سایت

پر بازدید ترين مطالب