SALEHAT.IR

پايگاه صالحات

0
0
0
s2sdefault

اين ولي خدا ميگفت كه در عرفات ديدم وجود نازنين امام عصر ارواحنا فداه به مقام معظم رهبري با اسم دعا ميكرد . sedighi1

 

پایگاه صالحات - حجة الاسلام صديقي :

قضييه آقا بعد از حضرت امام خدا شاهده از جزء كرامتهاست. اگر در زمان امام ، آقا به عنوان ولي امر مطرح بود زده بودندش .

آقاي طبا طبائي ميگويد اين آيات ولايت را در سوره مائده ، خدا جا سازي كرده بود .كه اگر اين گونه جا سازي نشده بود مورد هجمه اهل سقيفه قرار مي گرفت.

امام ايشان را تحت پوشش قرار داد ، انگشت هدايتش را هم به سوي او گرفت كه اين براي ولايت مناسب است ، هم تصريح فرمودند كه ايشان مي تواند اين كار را بكند ، هم بعنوان اسلام شناس ، مثل آفتاب مي درخشي ، اين تعبيراتي را كه فقط در مورد ايشان بود . عملأ هم الله أعلم حيث يجعل رسالته .

من همين قدر به شما بگويم ، خدا گواه است بنده از يك ولي خدائي خودم كرامت ديدم . ايشان به من گفتند كه شما اين سفر دوباره به مدينه بر مي گرديد و مهمان خانم زهرا سلام الله عليها هستيد . مدينه قبل بودم در يكي از سفرها برنامه اي هم نداشتم ، ولي به من فرمودند شما اين سفر دوباره به مدينه برميگرديد .

من اين تعبير مهمان خانم زهرا (س) هستيد را موقعي كه در هواپيما بودم ميرفتم يك جرياني پيش آمد در ذهنم آمدكه ما در اين سفر مهمان خانم زهرا (س) هستيم .

اين ولي خدا ميگفت كه در عرفات ديدم وجود نازنين امام عصر ارواحنا فداه به مقام معظم رهبري با اسم دعا ميكرد .

و با يك حالي گفتند : طوبي له ، طوبي له ، طوبي له .

اين عَلَم صاحب دارد ، اين سيد صاحب دارد ، سر سوزني هم تعلق به اين دنيا ندارد .

نه اين عمارت ، نه اين رهبري ، نه بر مالشان اضافه كرده ، نه برژستشان اضافه كرده است .

يكي از علماي موجودي كه خيلي هم با آقا موافق نيست و جزء نگراني هاست ، ايشان يك وقت بعد از ولايت آقا به بيت آقا رفته بود ، آقا به زور ايشان را جلو انداختند وپشت سرش نماز خواندند ، رهبر جامعه پشت سر ايشان نماز خواند .

آيت الله خوشوقت ميگفتند كه من وارد شدم به بيت براي روضه شان شركت كنم از آن درب آمدم كفشهايم را درآوردم . بعد از روضه هم ايشان يك شامي دارند و شام ميدهند وبنا شد كه خدمتشان برويم شام. منتها كفش من آنطرف بود .گفتند كه حضرت آقا با اصرار نعلين هاي خودشان را گذاشتند جلوي من و خودشان پا برهنه آمدند .

كجاي عالم شما يك همچنين كسي را پيدا ميكنيد ؟ شما كسي را پيدا ميكنيد كه يك آخوندي تا عمر داشت هر تيري كه در تركش داشت تا آخرين روز حياتشان هم به امام (ره) زد هم بر ايشان . اما بعد از وفات ، آقا در حق ايشان هم كم نگذاشتند .

كجاي عالم شما اينجور پيدا ميكنيد ،اين خُلق ، خُلق سلاطين است ؟ شما يك موجود مادي نفساني پيدا كنيد كه بتواند اين سعه صدر را داشته باشد، اين ژست ژست انبيا ست .آخوند هاي عادي نمي توانند اين كارها را بكنند .

يك آخوندي كه الان جزء مخالفين خيلي سر سخت است يك وقتي كاره اي بود ، يك رئيس دادگستري حرفش را گوش نكرده بود ، يك گارد نظامي برايشان قرار داد گفت با حقارت كوچكش كنيد تا بياوريدش .

خيلي از اينجا تا آنجا فاصله است.

در تمام فراز ونشيبها كسي مثل كوه ، المؤمن كالجبل الراسخ لاتحركه العواصف اين نيست مگر روح انقياد و بندگي، وهمين هم باعث شده كه خدا پرچم را به دست ايشان بدهد .

حضرت امير(ع) كفشهاي پيغمبر را داشتند وصله ميزدند، پيغمبر خدا فرمودند : ليضربنكم رجل على تأويل القرآن كما ضربتكم على تنزيله‏

عرض كردند چه كسي است ؟ فرمود: هذا خاصف النعل

اصلا اشاره به اين تواضع بوده - همين كسي كه دارد كفشهاي پيغمبرش را پينه ميزند - فردا پرچم به دست اين است و شما با او مقابله ميكنيد و او مجبور ميشود شمشير بزند در تاويل ،آنگونه كه ما شمشير زديم براي تنزيل . لئن شكرتم لأزيدنّكم‏ ‏

بدانيد من خيلي حرفها دارم كه چه وضعي داشت قبل از انقلاب و انقلاب چه كرده ،امام چه معجزه ايست و چه رهگشايي است براي آمدن امام زمان (عج).

امام مشكل فرج را حل كرد اين انقلاب خيلي از مشكلات اعتقادي را حل كرد ، امام زمان (عج) انشاءالله تشريف مي آورند، انشاءالله نزديك است .باش تا صبح دولتش بدمد .

قدر اين آقا را بدانيد ، اين سيد بزرگوار اين رهبر ، والله عبد صالح است ، والله ولي خداست ، اهل ارتباط است ، سيمي وصل داره ، دل شكسته اي داره ،زجه هاي سحر داره ، گريه هاي جانسوز داره ، توسلات داره ، عالَمي با مادرش حضرت زهرا داره ، برايش دعا كنيد ،كمكش كنيد ، شبهات را بزدائيد ، با سعه صدر بدون مراء بدون جدال، با اخلاقتان با سعه صدرتان

كونوا له زيناً ولا تكونوا عليه شيناً .

agha1

 

تبديل از فايل صوتي : آقاي كامراني

دانلود فايل صوتي  1.44  مگابايت

.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها  

# مهدي 1392-08-12 15:32
به نقل از احسان:
لبیک لبیک یا خامنه ای

لبيك يا خامنه اي لبيك يا حسين است/
تا اخر ايستاده ايم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# معین 1392-08-08 20:48
جانم فدات رهبرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سیدحسینی 1392-07-29 21:43
با سلام و عرض ارادت به رهبر فرزانه ام آقا جان با همه وجودمان دوست داریم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حسن 1392-05-07 15:36
الهی جان بی ارزشم فدای این سید بزرگوار و مادر مظلومه اش فاطمه زهراء
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ابوالحسن 1392-03-15 09:26
جانم فدای رهبر من یک جانباز
هستم همه هستم را فدای رهبر
میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# گلاب 1392-03-07 14:12
ماکه امروز هرچی توسایت شمارفتیم دلمون بیشتروبیشت تنگ اقاشد انشائالله که امام زمانمون هم بیادو اقاانقدر اذیت نشه یک پیشنهاد هم برای شمامدیر سایت دارم یاسایت های ازاین قرار اینکه بهتره ازطریق رسانه های ملی سایتاتون راتبلیغ کنین تانوجوونها یاجوونا عوض این که توسایتهای دیگه ازروی کنجکاوی پرسه بزنند بیانو توسایت شما ازمطالبتون استفاده کنند خودمن دوست دارم بااینترنت کارکنم ولی سایتهایی رو اونم سایتهایی که واقعابه درد فرهنگمون بخوره پیدانمی کنم ازبس که گمند ممنونم از مطالبتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# یعقوب قادری 1392-01-06 01:02
سلام شما با افتخار لینک شدید و اگر اجازه بدهید با ذکر منبع بعضی از مطالب را در وبلاگ می آورم .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کنیز کنیز حضرت زهرا 1392-01-01 00:10
به خدا سید علی بر حق است... جانم فدای رهبر که همیشه بعد از شنیدن سخنانش و کلمات محکم و متینش قلبم را آرام تر و عقیده ام را خالص تر می بینم. دیدن او و امامم آرزوی منست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احمد 1391-12-23 23:57
بمیرم برا غربتتون اقاجونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فدایی سیدعلی 1391-12-23 09:39
جان ودل عاشقان نذر رضای ولی
نذر علمدار عشق حضرت سیدعلی
آقاجان سلام ماجز شرمندگی وروسیاهی حرفی نداریم
دعاکن توخط رهبری باشیم وبمیریم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهديه نادري 1391-11-14 17:03
رهبرا غمت مي دانم وتنهايت در بين اين درندگان مي بينم وكاري از دستم بر نمي ايد فقط دست به دعا دارم براي سلامتيت وظهور جدت دعا مي كنم وخدا شراين اشرار را از شما دور نمايد وبه خودشان برگرداند فدايي رهبر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احسان 1391-10-30 11:45
لبیک لبیک یا خامنه ای
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# جواد ضامن 1391-10-29 10:39
بر رشته های معجر زهرا قسم سید علی
خنجر به حنجر می کشم گر نو هوای سر کنی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# جواد ضامن 1391-10-29 08:46
اماما جانم فدایت ای محبوبترین رهبر عالم آقا جان سيدي و مولاي!
سر خم مي سلامت شكنت اگر سبويي
به خاطر داشته باشيم كه روز قيامت از زمان حيات سوال ميكنند و نه از زمانهاي گذشته يا آينده. پس ولي زمان خود را بشناسيم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سجاد زنگیان- منتظر ارباب و سرب 1391-10-29 01:03
اقا جان ازشما به یک اشاره ازمن به سر دویدن اقا جان بخواهید از خدا که توفیق بده در رکاب شما باشم و اونقدر از دشمنای دین خدا بکشم تا راضی بشم و اگه لیاقت داشتم در رکاب امام و رهبر عزیزم کشته بشم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی 1391-09-23 03:21
هیچگاه از قلت یار و کثرت باطل نهراسیم.فکر نکنیم چون کم هستیم و یا اهل باطل جون زیاد است .پس موفق نمی شویم و شکست می خوریم قانون اسلام قانون فطرت و قانون فطرت قانون طبیعت است اثر سخن حق و برد موثر آن بی نهایت است . بر دلها می نشیند و از وجود انسانها می گذرد . اسلام دین پاکیهاست و پاک شدنهاست اگر پاکی بورزیم . قلم ما موثر می شود قدم ما تاثیر خودش را می گذارد . .ای بسا عده ای اندک بر دشمنانی غدار و بی شمار پیروز شوند مگر نمی بینیم که سالهاست با اسلام مخالفت و معاودت کرده اند خواسته اند که علمش را سرنگون کنند اما خود سرنگون شده اند . وعده قشنگ قرانمان را فراموش نکنیم :کم من فئه قلیلته غلبت فئه کثیره . باطل کف روی آب است .خورشید اسلام و قرآن هیچگاه برای همیشه زیر ابرهای ظلمت باقی نمانده و نخواهد ماند . باوجود همه ابرها ولو از نوع تیره اش همیشه به اهل زمین نور و روشنایی و گرما و سرور داده است .ولو ساکنان زمین نداند که خورشید چقدر برایشان حیاتی بوده. تا آنجا که اگر نمی بود خود راهم نمی توانستند ببینند.اسلام خورشید و این انقلاب انفجاری از نور خورشید است . اسلام پیروز است .حزب خدا پیروز و سرفراز است ....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1391-09-23 03:03
وان لوستقاموا علی طریقنا لاسقیناکم غدقا" .تنها کسانی که در راه ما استقامت می ورزند پیروزند .نتیجه فرع بر تکلیف است . عزیزانم که خود را در مدرسه آینده تلمیذی با ارادت می یابید زمانی را ازیاد نمی بریم که همین عزیزان که بی تفاوت از کنارشان می گذریم همینها که از پایین دستهای جامعه برای احیای اسلام فقط و فقط برخاستند و علم اسلام را بدوش کشیدند . در زندانهای ساواک چه خون دلها نخوردندچه رنجها نبردند . تا انقلاب پیروز شد . فراموشمان نمی شودکه همین عزیزان را آنقدر با شلاق جور فقط به اسم اسلام و قران بودن آنقدر با تازیانه می زدند که زیر پیراهنشان با خون به پشتش می چسبید . بگذار بگویم که هر روز شهید رجایی را با آنکه روزه دار بود هر روز خدا چگونه این ملامین فروش و معلم ساده که هست و نیستش دوچرخه اش بود را چگونه به فلک می بستند وچنان شلاق بر سر وصورت و پیکرش می زدند تا بی هوش می شد . فراموشمان نمی شود که وقتی در زندانهای رژیم پهلوی باز شد .یکی از عزیزان زمانی که به ملاقاتش رفتند دیدند بر خلاف متعارف دست نمی دهد هرچه دست دراز کردند . دیدند دستهایش را مشت می کند . خوب که دقت کردند دیدند هر ده ناخن دستانش را کشیده اند... . ای سید بزرگوار فراموشمان نمی شود که توسط ساواک چه توهینها شنیدی .عمامه ات را بدور کمرت می بستند و چقدر تو را آزار رساندند و شکنجه نمودند . ای ذریه فاطمه. ای سید بزرگوار . فراموشمان نمی شود که چه عزیزان و یارانی را که بازوان تو بودند را از ما و از انقلابمان نگرفتند . یادمان نرفته که تو نیز از یاران آن شهید مظلوم بودی و هستی .عزیز دل ما یادمان نمی رود عقده هایی که با عقیده هایت گره خورد .قسم خورده ایم که تا به سر منزل مقصود و عهد معهود دست از قلم و پا از قدم در نکشیم .علمی که بر افراشتی دیگر به زمین نخواهد افتاد ...این اثبات خواهد شد که تنها ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند .......
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا سعیدی عبدل ابادی 1391-09-22 20:50
بر روی سرم عکس تورانصب نمودم یعنی که سرم باد فدای قدم تو به امید انکه روزی از نزدیک به دست بوسی رهبر و مرجع عزیزم نائل شوم. انشا الله
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فریبا 1391-09-15 09:57
من همیشه بعد از نمازهایم دعای طول عمر و سلامتی برای امام زمان و رهبر عزیزم آقای خامنه ای را می خوانم تو را به خدا برای فرج امام زمان مون خیلی دعا کنید آقا غریبه دلش خونه اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1391-09-03 15:17
آقا جان ماهمیشه به فکر شمائیم امید به خدا فرج نزدیک است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1391-09-03 06:47
سلام بر رهبر بزرگوارم ايت الله خامنه اي (ياور امام زمان) رهبرم من شما را دوست دارم و دعا مي كنم تا ظهور امام زمان سلامت باشيد من را دعا كنيد و از امام زمان عاقبت بخيري وتقواي كامل من را بخواهيد .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1391-08-29 12:46
سروجانم بفدای عزیزدلم امام خامنه ای
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فدایی رهبر 1391-08-06 11:39
سلام رهبرعزیزم کافیست اشاره کنی تا جانم رافدایت کنم خداوندنگهدارت باشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1391-07-27 09:37
اللهم انصر و احفظ قائدنا الخامنه اي و ثبته و وفقه وجعلني من عارفين به حقه و ناصرين له ، بفضلك و مغفرتك يا ارحم راحمين .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سید علی 1391-07-06 09:31
به امید دیدار حضرت امام خامنه ای از نزدیک و به یادگار گرفتن چفیه ایشان جهت تبرک و خلعتی و شهادت در رکاب آقا امام زمان(عج).ان شاالله
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سفیر 1391-06-15 19:22
وقتی این مطالب شما را میخوندم اشک تو چشمام جاری شد...علاقه ام به ایشون خیلی زیادتر از قبل شد...اینقدر علاقه که دیگه نمیدونستم چیکار کنم...با خودم و خدای خودم و آقا امام زمان عهد کردم که تا آخر با ایشون باشم در هر موقعیتی....نوشت م و امضا کردم و انگشت زدم....
کور شود چشم هرکس که نمیتواند ببیند که آقا چه دشخصیتی هستند.....سید علی لب تر کند/جان را نثارش میکنم...یامهدی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ن 1391-06-14 19:03
باسلام خدمت حضرت ولي عصر ورهبر معظم انقلاب اقاجان وقتي مطالب سايت رامي خوندم بي اختيار اشكهام جاري شد وبراي سلامتي وطول عمر شما صلوات فرستادم اقاجان خيلي التماس دعافرزندشهيدازگ يلان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مهدی 1391-06-13 23:16
خداوندا رهبر بزرگ مارا تاظهور آقا وسرور عالمیان حفظ بفرما .متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# غلام امام زمان ونائب برحقش 1391-05-24 18:20
سلام اقا برای ظهور امام عصر دعاکنید وبرای من حقیر که درشب قدر توبه کردم واز خداخواستم فقط مراازسربازان امام عصر قراردهد هم دعا کنید تابرسر این تصمیم بمانم وتااخرعم گمراه نشوم سایه ی شمابرسرمامستدام
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1391-05-17 09:21
ای رهبر محبوب من انشائاله تا ظهور دولت یار از جمیع خطرات مصون ومحفوظ باشی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# بنده روسیاه خدا 1391-05-07 17:06
رهبرم دوستت دارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# صادق فتیلی 1391-05-06 23:30
جانم فدای رهبرم آنکس که ولایت ندارد نماز ندارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# هدي السادات 1391-04-22 23:42
سلام آقا جان
فداي آن چهره مهربون و نوراني ات بشم خيلي دوستت دارم عكستونو گذاشتم بالاي سرم هر روز به شما سلام ميدم واز لبخند مهربون شما جواب سلاممو ميگيرم.كاش يه بار رو در رو با هم سلام و عليك ميكرديم.تا من به آرزوم ميرسيدم.
اميدوارم خداوند شما رو از تمام بلايا محفوظ بدارند. آمين.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محسن 1391-03-20 11:12
به امید ظهور آقا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اشعار فاطمی 1391-02-26 02:07

رهبر من نور چشمان من است
عشق او آيين و ايمان من است

ذوالفقار حيدري در دست او
طاعتش ميثاق و پيمان من است

سيدي از نسل پاك فاطمه(س)
هم ز نسل شير يزدان من است

در ولايت وارث آل نبي (ص)
جانشيني از امامان من است

همچو مه تابد به قلب شيعيا ن
نائب خورشيد پنهان من است

در هدايت سوي حق آرد مر ا
اين هدايت سمت قرآن من است

دوستانش دوست مي دارم همي
دشمن او دشمن جان من است

آنكه مهر او ندارد در وجو د
بي گمان همكيش نادان من است

در سخن چون ابر مي بارد به دل
در كوير خشك باران من است

در حضورش موج دريا ديده ام
در كلامش راحت جان من است

در نگاهش غرق دريا مي شو م
واژه هايش در و مرجان من است

قلب تارم را صفايي مي دهد
جامع فكر پريشان من است

من مريد آن دل وارسته ام
او مراد و پير عرفان من است

بوي يوسف مي دهد پيراهنش
گرچه خوديعقوب كنعان من است

من چو سنگم او چو كوه بيستون
من چو مورم او سليمان من است

من چو بلبل او چو باغ پر زگل
من چوبرگ او سرو بستان من است

نام او ورد زبانم روز و شب
عشق او درد است ودرمان من است

آرزوي ديدنش دارم به دل
در فراقش شهر زندان من است

اي خوش آن روزي كه بينم رهبرم
ساعتي در خانه مهمان من است

هرگز اي ياران دعايش مي كنيد
شب نمازش ذكر ياران من است

روي خوبش با دو چشمت ديده اي
چهره اش چون ماه تابان من است

غرق درياي تهاجم را چه غم
ناجي كشتي ز طوفان من است

گر چه دشمن نقشه ها دارد بسي
حامي او حي سبحان من است

در امانت او ‹‹امين ›› انقلا ب
در شجاعت شير ميدان من است

راه او باشد ره پير خمين (ره)
رهرو راه شهيدان من است

افتخار ما بود ‹‹ سيد علي ››
سرور من جان جانان من است

چون فقيه وعالم است ودين شناس
مرجع تقليد دوران من است

روز ششم ماه تير از سال شصت
رهبرم جانباز ايران من است

اي خداوندا نگهدارش تو با ش
چون دعاي او نگهبان من است

شعر امروزم كه وصف رهبر است
بهترين اشعار ديوان من است

پيروانش ني به پاكستان و هند
درفلسطين است و لبنان من است

گوئيا مهدي(عج) چنين گويد كه او
بهترين اصحاب و ياران من است


* ‹‹ امين ›› تخلص شعري رهبر معظم انقلاب است.

الحمد لله رب العالمين - حميد رضا فاطمي ششم تير ماه 1380

--------------------
وبلاگ : اشعار فاطمی fatemi84.blogfa.com/cat-1.aspx
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# رضا 1391-01-20 11:05
سلام
به قول علامه عزیز مصباح ارادت ما به حضرت آقا بیشتر از سید خراسانی است
او یگانه پرچمدار عدالت وراستی بعد از حضرت صاحب است.او تمام کننده ره خمینی کبیر است .او استخوان گلوی بعضی از حضرات ............است .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# کمال 1390-12-24 16:42
باز قصه مگر عام وخاص
یک علی با بی نهایت عمرعاص
یک علی مظلوم چون جد خویش
رنجها دیده اندر حد خویش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد علی - نوکر اقا 1390-11-25 21:50
سلام ما که نوکریم و انشاالله یه نوکر خوب و با وفا میمونیم انشاالله خدا از عمر منه کمترین کم کنه و به عمر این اقا بی افزاید و این اقا با دست خودش پرچمو بسپره به دست اقاصاحب الزمان انشاالله ما سربازانی هستیم که انشاالله با شهادت از دنیا خواهیم رفت یا حق و یاعلی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1390-10-27 09:17
لطفا به وبلاگ ياران امام خامنه اي هم سر بزنيد
mostafajilsaz.blogfa.com
مصطفي جيل ساز
رهبرم جانم به فدايت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علی اکبر 1390-10-24 23:02
سلام به روی ماهت ای سید و آقای ما.من چفیه ای از شما بعنوان تبرک به یادگار دارم دوست دارم با دعای مخصوص شما آن را هنگام ملاقات با امام زمان عج به گردن داشته باشم و توفیق شهادت در رکابش را پیدا کرده و از آن به جای خلعت استفاده کنم شما برایم دعا کنید این توفیق را پیدا کنم و این سعادت نصیبم شود.انشااله خدا شما را به حق مولا و سرورمان آقا امام زمان عج محفوظ بدارد تا پرچم این انقلاب را به دستان مبارکش بدهید.اللهم عجل لولیک الفرج
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مژگان 1390-10-21 16:14
رهبر فرزانه ام به وجودت افتخار میکنم چقدر خوشبختم که در عصر شما وعصر ظهور زندگی میکنم. ای سید خراسانی -ای سلاله پاک زهرا به حق فاطمه-س-در نجواهای شبانه ات مارا از دعای خیرت فراموش نکن بااشک می نویسم والتماستان میکنم برای درامان ماندن از فتنه های اخرالزمان برایمان دعا کن وقعا سخت است.التماس دعا .جانم به فدایت . ومن الله التوفیق
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# احمدرضا 1390-10-17 14:37
خدا انشاءالله دشمنان ایشان را لعنت کند .

عاشق آقا هستم .....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# دوستدار ولایت 1390-08-10 11:21
گویند که لحظه ای است رویدن عشق آن لحظه هزار بار تقدیمت باد .
آقا به حق مادرت ما را دعا کنید
یا زهراس یا مهدی عج ادرکنی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ناشناس 1390-07-24 10:54
اگر به ذلف درازش دست ما نرسد.گناه بخت پریشان و دست کوته ماست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1390-06-31 20:20
سلام خداوند نگهدار آقا( امام خامنه ای ) باشه انشاءالله تا پرجم پرافتخار جمهوری اسلامی را بحق فاطمه زهرا س به دست آقا امام زمان تحویل بدهد خواستم فقط در لیست ارادتمندان آقا باشم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مجید 1390-04-04 00:17
با سلام.امید وارم در این زمانه پرفریب با بصیرت همه ما سربازان شایسته و با تقوایی برای امام خامنه ای و امام زمان باشیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد 1390-02-15 08:33
سرتا به سر عالمیان شور و شعور است
مصر و یمن و تونس ما غرق عبور است

از موج خمینی به جهان زلزله برپاست
عالم همگی مست می عطر ظهور است
يا صاحب الزمان
سربازات اماده اند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# عبداللهی 1390-02-07 11:50
سلام:ازآنجاییکه که این انقلاب به امرالهی بودخداوندخودش پشتیبانش است به حکم اینکه (الله یعلم حیث یجعل رسالته)تقدیرازز حماتتان.خداوندب رتوفیقتان بیفزاید.اللهم صلی علی محمدوال محمدوعجل فرجه وسهل مخرجه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سميه 1390-01-24 12:26
رهبرم جانم فداي تو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مائده رفیعی 1390-01-15 01:46
[من یک پرستارهستم به عشق دیدار مهدی( عج )زنده ام این جدایی و فراق فقط باوجود آقایم و رهبرم آسان می گذرد.میدونم یه روز آقام رو میبینم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حمید 1389-12-05 12:00
رهبرا،صبوریت را می ستایم
رهبرا،مظلومیت را می ستایم
رهبرا،سادگی ات را می ستایم
الهی،معبودا،سید جلیل القدر ما،سید خراسانی ما حضرت امام خامنه ای را تا ظهور مولایمان امام زمان ارواحنا له الفداه حفظ بفرما
آمین،آمین و بعدد کلماتک آمین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1389-11-21 01:06
خیلی دوست دارم که رهبر و مقتدای خود را از نزدیک ببینم ولی انگار سعادت ندارم از خداوند می خواهم که این سعادت دیدن چهره نورانی این فرزند زهرا(س) را نصیب این بنده حقیر گرداند تا شاید دین این چهره نورانی در آن دنیا بدادم برسد خدایا رهبرم را از گزند تمامی بلایا حفظ و محفوظ گردان. آمین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا کارگر 1389-11-19 10:55
امیدوارم توفیق پیدا کنم در محضر نایب امام عصر(عج)عرض ادب به ساحت مقدس ارباب کنم وشامل دعای مقتدای خودم بشوم به امید آن روز وآرزوی طول عمر برای رهبر فرزانه
ودیدارآقا یاعلی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سيد محمود هدايي 1389-11-17 20:03
به نام خدا .هر چه انسان كمتر گناه كند و به خدا نزديكتر شودمحبت اولياي خدا در دل او مينشيند .هر كه امام خامنه اي را دوست نداشته باشد بداند كه ريگي به كفش دارد .درود بر امام خامنه اي عزيز
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1389-11-15 11:05
فقط خودمان نه < دیگران را هم برای اقابسازیم اللهم عجل لولیک الفرج واحفظ قائدنا الخامنه ای
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پروانه از منتظران 1389-11-10 10:36


کاش خداوند مرا همچون نامم پروانه گردان به دور آقا میکرد .به خدا قسم سخت است دوری و انتظار کسی که شب و روز در فراقش میسوزی . خدایا ظهورش رابرسان .آمین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ناشناس 1389-11-07 22:23
من می خواهم یک مطلبی مستند را به عرض شما برسانم تا خیالتان را راحت کنم اینکه در زندگی عادی که همه چیزتان فراهم و شبها در زیر لحاف نرم می خوابید و غدای چرب می خورید و عشق امام زمان دارید که البته دارید هنر نیست وقتی همه راحتیها را از شما گرفتند و قرار بر این شد که در دل سختیها امام را یاری کنید آنوقت متوجه عشق به راه امام زمان میشوید! من زمانی را در اسارت بودم و مشاهده کردم که چگونه برخی از مدعیان بخاطر تشنگی چگونه به عراقیها التماس سیدی ماء می کردند و دیدم که براحتی نمازخوان دوآتشه بی نماز شد بیایید در این مسیر تمرین سختیها کنیم تا خود را بشناسیم!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1389-10-15 13:57
اللهم احفظ قائدنا الخامنه اي
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1389-10-14 01:15
باتشکرمطالب خیلی جالب ودلنشین بودولی عرضم اینه باحرف کار درست نمیشه بایدبیدارباشیم وفراموش نکنیم که امام حسین ع رامنتظرانش به شهادت رساندندوچه باسفیرش کردندنکنه من وشماهم به اسم فدایی خون به دل سیدبکنیم واقاراازخودمون ناراحت.یاحق اگه توفیق داشته باشم بآبی انت وامی ونفسی و...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# پویا 1389-10-27 10:40
خدمت آقای بصیرت، با سلام
مساله شهادت سید الشهدا به دست منتظران و شیعیان ایشان حقیقت ندارد و جزء شبهاتی است که مخالفان تشیع این روز ها تبلیغ میکنند. قدری تحلیل های تاریخی دقیق را مرور بکنید تا زوایای این امر بر شما روشن شود. نفوذ این گونه تفکرات در میان حامیان ولایت تاثر انگیز است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علیرضا ایمانی 1389-10-12 10:23

ای سید بزرگ، ای پرچم دار امامت، ای رهبر ایستاده در برابر ظلم، ای نور چشم مهدی (ع)
میدانم شانه هایت زیر بار علم نگاهبانی پرچم ولی زمان خسته است
چه کنم کمکی بجز خدا قوت نمیتوانم بگویم
جسم بی مقداری دارم که ارزشش از تار موی سرت هم کمتر است و تنها دلخوشیم به استقامتت تا ظهور مولایمان است.
صبور باش که دمیدن طلوع فجر نزدیک است.
دوستت دارم یا امام عاشقان، امام خامنه ای
دستم خالیست و دلم پر!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# فدایی رهبر 1389-10-09 01:34
مولای من :باداکه به دریا برسد کوشش این رود//همپای تو پرچمو بسپاریم به موعود...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علي سعيدي 1389-08-10 18:39
سليمان بن صرد خزاعي وقتي همه داشتند در کوفه براي امام حسين عليه السلام نامه مي نوشتند به آنها گفت اگر راست مي گوييد و بر بيعت پايدار هستيد از امام دعوت کنيد والا ايشان را از کنار کعبه آواره نکنيد.
متاسفانه آن زمان مردم کوفه داغ بودند و نفهميدند.
اگر امروز صداي اناالمهدي از کنار کعبه بلند شود من واقعا بر سر بيعت خواهم ماند؟
اللهم اجعل عواقب امورنا خيرا.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اميرحسين پند 1389-08-05 06:38
خدا را شكر كه چنين رهبري نصيبمان شده،خدا كند خود آقامون زودتر بياد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# SEDIGHEH 1389-08-05 06:34
با تشكر از مطالب جالبتان - خواستم بگويم تا آخرين قطره خونمان از ولايت دفاع مي كنيم و پشت سر و مريد امام خامنه اي هستيم . تا كور شود هر آن كس كه نتوان ديد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# حق دوست 1389-08-05 06:33
باخامنه اي كسي نگردد گمراه
او در شب فتنه ميدرخشد چون ماه
در هر نفسم براي او مي خوانم
لا حول ولا قوت الا بالله
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# سید هانیه 1389-08-02 14:38
سلام احادیثی درمورد حقانیت ولایت و رهبریت نائب امام زمان بودن امام خامنه ای را در سایت قرار دهید اجرتان با امام زمان برای سلامتی رهبر صلوات
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محسن 1389-07-30 23:40
سلام
ان شاء الله همانطور که دوستان دوستی با آقاجانمون تو دلشون ریشه دوونده دشمنی با دشمناشو هم تو وجود خودشون داشته باشن
اللهم عجل لولیک الفرج واحفظ قائدنا الخامنه ای
اللهم صلی علی محمحد و آل محمد وعجل فرجه[/size]
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# محمد رئوف نباتی 1389-07-25 15:24
فدای گرد و خاک نعلینت آقا جانم سید علی. فدای دوستادارات. دعا کن که تا آخر بسیجی شما باشیم.یا زهرا مددی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# مانا 1389-07-25 14:55
سلام
سایت بسیار خوبی دارید.
اما می خواهم بپرسم از نظر خود آقا مطالبی که در سایت می گذارید درست است یا جای ایراد دارد؟
خداوند به شما توفیق عنایت فرماید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1389-07-18 13:40
سلام خدا و ملائک و رسل و انبیاء و صالحین بر نائب بر حق مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) حضرت امام خامنه ای
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# علي طغياني 1389-07-14 19:57
صلوات
برغم مدعياني كه منع عشق كنند
جمال چهره تو حجت موجه ماست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1389-07-14 11:44
ما نوکر رهبرمونیم فقط امر کنه ...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# ناشناس 1389-07-05 15:16
سلام
من قبلا" به آقای خامنه ای فقط به چشم یک روحانی نگاه میکردم ولی از یکی دو سال پیش که شروع کردم به مطالعه در مورد آخر الزمان و حوادث قبل از ظهور تحقیقاتی هم در مورد ایشون انجام دادم....
به احتمال خیلی زیاد ایشون سید خراسانی زمان ظهور هستن برای گمراه نشدن در فتنه های آخر الزمانی باید پشت ولایت باشیم...
من که خیلی دوستش دارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# Guest 1389-06-28 19:59
آقا جان سيدي و مولاي!
سر خم مي سلامت شكنت اگر سبويي
به خاطر داشته باشيم كه روز قيامت از زمان حيات سوال ميكنند و نه از زمانهاي گذشته يا آينده. پس ولي زمان خود را بشناسيم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# یوســـــــــــف 1389-06-05 15:44
بر رشته های معجر زهرا قسم سید علی
خنجر به حنجر می کشم گر نو هوای سر کنی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# اصغر رستم خانی 1389-06-04 18:50
سلام آقاجون بلات به جونم فدات شم دوست دارم تا آخر نفس ایستادیم التماس دعا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0
0
0
s2sdefault

تصاویری از گالری

گالری تصاویر

آخرین مطالب سایت

پر بازدید ترين مطالب